Hakkımızda

Branşlaşmış hizmet kapsamı ile 2009 yılından bu yana; gürültü, titreşim ve akustik konularında hizmet vermekte olan, Frekans çevre laboratuvarı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre Analizleri Yeterlik Belgesini Y-34/181/2011 numarası ile almış ve ILAC (Uluslar arası Laboratuvar Akreditasyon İşbirliği)’in temsilcisi olan TURKAK tarafından TS ISO/EC 17025 laboratuvar kalite standartından AB-360T numarası ile akredite olmuştur.

Genç, dinamik ve uzman mühendis kadrosu ile her türlü gürültü ve akustik problemine yanıt veren Frekans, gürültü haritaları, modelleme, iç ortam ve çevresel gürültü haritaları, kişisel gürültü maruziyet ölçümleri, cihaz ve ekipman ses gücü seviyeleri tayini, konularında müşterilerinin taleplerini tarafsızlık ve bağımsızlık ilkeleri doğrultusunda karşılar.

Sanayi, Yerleşim alanları, Karayolu, Hava alanı ve Demiryolu gürültü haritaları konularında uzmanlaşan Frekans, profesyonel kadrosu ve güçlü teknik alt yapısı ile, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı, ve yenilikçi bir biçimde karşılayarak, sektörün lider oyuncularından biri olma hedefini sürdürmeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

FREKANS ÇEVRE LABORATUVARI OLARAK;

Bağımsız, tarafsız, güçlü, özenli ve güvenilir bir deney laboratuvarı olmayı, Yönetim sisteminin sürekli gelişimi ve etkinliğinin sağlanmasını; sektördeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip etmeyi, personel memnuniyetini ve eğitim seviyesini üst düzeyde tutmayı, TS ISO EN 17025 Kalite Yönetim Sisteminin,politika ve prosedürlerinin etkinliğini tüm personeli ile daim kılmayı, geliştirmeyi, öğrenmeyi, kullanılan deney metotlarına bağlı kalınacağını taahhüt ederiz.

Vizyon&Misyon

Frekansın Vizyonu,

Branşlaşmış hizmet kapsamı doğrultusunda, kurumsal bir yapı oluşturarak alanında lider konumda olmaktır.

Frekansın Misyonu,

Uzmanlığını işi süreçleri deneyimleri ile birleştirerek, sürekli gelişimi benimsemek, bu doğrultuda araştırmak ve geliştirmek, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkeleri doğrultusunda, müşteri ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutarak, zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.